Domov » Tekmovanja » Rezultati

Tekmovanja 2007 - 2008

  

Igls (Avstrija), 9.feb.2008,

SVETOVNO MLADINSKO PRVENSTVO, ženski dvosed

14.m Bratina, Karolina/ Urbanc, Tatjana (SLO 1) Total: 1:54.25 +4.98
 
    RUN1 6.14 20.40 28.66 36.51 48.15 57.15 (14) +2.69 29.2 85.2   106.0
    RUN2 6.18 20.55 28.84 36.73 48.37 57.10 (14) +2.34 29.0 84.7   105.8

Igls (Avstrija), 9.feb.2008,

SVETOVNO MLADINSKO PRVENSTVO, moški dvosed

24.m Urankar, David/ Lustrik, Anze (SLO 1) Total:
 
    RUN1 5.60 19.47 27.61 35.39 46.98 55.59 (24) +2.82 32.1 86.2   106.2

Igls (Avstrija), 8.feb.2008,

SVETOVNO MLADINSKO PRVENSTVO, moški skeleton

12. Setina, Anze (SLO) Total: 1:49.92 +2.76
 
    RUN1 5.32 35.00 46.58     55.14 (15) +1.67 48.6 86.6   107.1
    RUN2 5.35 34.90 46.36     54.78 (10) +1.09 48.6 87.0   108.8

 

Winterberg (Nemčija), 26.jan.2008,

EVROPSKI POKAL, moški skeleton

10m, SLO Setina, Anze

5.34 (26) 19.24 (21) 30.89 (19) 42.82 (17) 53.21 (15) 1:00.99 (14) 120,52 2:01.27
5.30 (15) 18.99 (13) 30.42 (9) 42.12 (4) 52.51 (5) 1:00.28 (5) 120,48 +2.02

37m, SLO Lustrik, Anze

 

5.88 (41) 20.14 (40) 32.15 (40) 44.46 (39) 55.18 (37) 1:03.54 (37) 116,12 1:03.54

Winterberg (Nemčija), 26.jan.2008,

EVROPSKI POKAL, ženski dvosed

18m,SLO Bratina, Karolina in Urbanc, Tatjana:
6.37 (18) 20.48 (18) 32.11 (18) 43.93 (18) 54.26 (18) 1:03.58 (18) 118,96 2:05.49
6.30 (17) 20.37 (18) 31.97 (18) 43.81 (18) 54.16 (18) 1:01.91 (17) 120,00 +6.96

Winterberg (Nemčija), 25.jan.2008,

EVROPSKI POKAL, moški skeleton

6m, SLO Setina, Anze
5.27 (20) 18.90 (12) 30.22 (8) 41.88 (10) 52.18 (10) 59.96 (10) 120,48 1:59.20
5.22 (8) 18.80 (8) 29.99 (9) 41.49 (9) 51.64 (7) 59.24 (5) 122,53 +1.57

38m, SLO Lustrik, Anze
5.86 (40) 19.84 (38) 31.28 (38) 43.15 (37) 53.72 (38) 1:01.97 (38) 115,45 1:01.97

Winterberg (Nemčija), 25.jan.2008,

EVROPSKI POKAL, ženski dvosed

17m  SLO Bratina, Karolina in Urbanc, Tatjana
6.42  1:02.59 (17) 116,95km/h 2:05.27
6.52  1:02.68 (18) 117,45km/h +6.97 

St.Moritz (Švica), 17.jan.2008,

EVROPSKI POKAL, moški skeleton

9.m SLO Setina Anze

5.26 (15)  17.78 (10)  28.29 (5)  42.03 (10)  52.35 (9)  1:02.64 (9)    131.530 (7)    1:10.82 (7) 

5.34 (11)  17.94 (9)  28.48 (8)  42.11 (10)  52.58 (13)  1:02.94 (12)    131.530 (8)    1:11.01 (11)

34.m SLO Cmok Luka

5.42 (28)  18.35 (29)  29.31 (30)  43.68 (32)  56.27 (36)  1:08.18 (36)    115.588 (37)    1:17.81  

St.Moritz (Švica), 16.jan.2008,

EVROPSKI POKAL, moški dvosed

26.m SLO Setina, Grilanc:

5.64 (29)  18.28 (29)  28.78 (30)  42.02 (29)  51.93 (27)  1:01.84 (26)    136.208 (23)    1:09.46
29.m  SLO Urankar ,Cmok:

5.63 (27)  18.23 (27)  28.64 (27)  41.91 (28)  51.98 (28)  1:02.25 (29)    131.410 (31)    1:10.26  

Igls (Avstrija), 6.jan.2008,

Int.Tiroler Meisterschaften Skeleton 2008, skeleton moški

3.m SLO Setina Anze

5.34 (5) 19.15 (5) 27.23 (4) 34.98 (3) 46.55 (3) 55.06 (3) 1:50.98
5.46 (5) 19.52 (5) 27.72 (5) 35.59 (5) 47.26 (4) 55.92 (3) +2.07

8.m SLO Cmok Luka

5.34 (5) 19.30 (6) 27.55 (6) 35.59 (6) 47.83 (6) 57.04 (7) 1:56.58
5.88 (7) 20.77 (8) 29.26 (8) 37.49 (8) 50.20 (8) 59.54 (8) +7.67 

Igls (Avstrija), 5.jan.2008,

Intern. Österreichische Staatsmeisterschaften ženski dvosed

8.m SLO Turnsek, Urbanc:

6.43 (8) 20.88 (8) 29.25 (8) 37.25 (8) 49.16 (8) 57.91 (8) 1:55.92
6.58 (8) 21.26 (8) 29.66 (8) 37.59 (8) 49.37 (8) 58.01 (8) +6.43

Igls (Avstrija), 5.jan.2008,

Intern. Österreichische Staatsmeisterschaften moški dvosed

6.m SLO Urankar, Lazar

5.31 (2) 19.04 (3) 27.13 (4) 34.80 (4) 46.06 (5) 54.42 (6) 1:49.09
5.28 (2) 18.98 (3) 27.14 (4) 34.91 (4) 46.28 (5) 54.67 (6) +2.44

8.m SLO Setina, Grilanc:

5.61 (8) 19.56 (8) 27.70 (8) 35.38 (8) 46.57 (8) 54.85 (8) 1:49.74
5.63 (8) 19.52 (8) 27.64 (8) 35.34 (8) 46.59 (7) 54.89 (7) +3.09 

Igls (Avstrija), 30.dec.2007,

Österreichische Staatsmeisterschaften 2008, skeleton moški

10.m SLO Setina Anze 

5.48 (14) 19.43 (14) 27.56 (13) 35.40 (13) 47.20 (15) 55.88 (15) 1:50.93
5.40 (10) 19.31 (11) 27.41 (11) 35.17 (11) 46.62 (8) 55.05 (7) +3.70

18.m SLO Cmok Luka  

5.49 (15) 19.63 (17) 27.97 (17) 36.14 (17) 48.68 (18) 58.16 (18) 1:56.21
5.48 (13) 19.54 (16) 27.84 (17) 35.95 (17) 48.60 (18) 58.05 (18) +8.98

Igls (Avstrija), 23.dec.2007,

Internationaler Tirolcup, moški dvosed

6.m  SLO Urankar ,Lazar: 

5.31 (2) 18.84 (2) 26.83 (3) 34.40 (3) 45.50 (3) 53.71 (6) 1:47.59
5.30 (2) 18.87 (2) 26.89 (3) 34.52 (3) 45.67 (4) 53.88 (6) +1.80

Koeningssee (Nemčija), 29.nov.2007,

EVROPSKI POKAL, ženski skeleton

  12 Cesar, Ziva (SLO) 1:46.39 +5.78  

Koeningssee (Nemčija), 29.nov.2007,

EVROPSKI POKAL, moški skeleton

  38 Setina, Anze (SLO) 51.95 +0.00
  43 Korosec, Peter (SLO) 52.46 +0.00

 

 

  46 Cmok, Luka (SLO) 53.83 +0.00

Koeningssee (Nemčija), 29.nov.2007,

EVROPSKI POKAL, moški dvosed

  33 Urankar, David/ Lazar, Matjaz (SLO 1) 52.17 +0.00

Igls (Avstrija), 23.nov.2007,

EVROPSKI POKAL, skeleton 

  28 Cesar, Ziva (SLO)

Igls (Avstrija), 23.nov.2007,

EVROPSKI POKAL, skeleton moški

  29 Setina, Anze (SLO)
  37 Korosec, Peter (SLO)
  41 Cmok, Luka (SLO)

 Igls (Avstrija), 22.nov.2007,

EVROPSKI POKAL, ženski dvosed

  28 Bratina, Karolina/ Cesar, Ziva (SLO 2)  
  30 Turnsek, Urska/ Urbanc, Tatjana (SLO 1 )

Igls (Avstrija), 22.nov.2007,

EVROPSKI POKAL, moški dvosed

  41 Urankar, David/ Lazar, Matjaz (SLO 1)
  32 Setina, Anze/ Grilanc, Valter         

 (SLO 2)

 

Igls (Avstrija), 11.nov.2007,

Odprto prvenstvo Avstrije, skeleton

 Živa Cesar  - 10. mesto

 Anže Šetina - 14. mesto

 Peter Korošec - 22. mesto

 Luka Cmok - 24. mesto

Split (Hrvaška),  7.sept.2007,

SVETOVNO PRVENSTVO V ŠTARTIH

Anže Šetina / Lazar Matjaž, 9m -  moški dvosed

Izven konkurence pa so nastopili:

David Urankar / Lazar Matjaž - moški dvosed

Urška Turnšek / Majda Jerman - ženski dvosed

David Urankar / Anže Šetina / Luka Cmok / Lazar Matjaž - bob štirised

Luka Cmok, Nikša Finka, Anže Šetina in Majda Jerman - skeleton

 

Tekmovanja 2006 - 2007

Igls (Avstrija), 30.nov.2006,

EVROPSKI POKAL, moški dvosed

Rank Intermediate Time Run Speed
  Start 2 3 4 5 Time Behind Start 2 3

 

40 Zlatnar, Damjan  / Stegel, Uroš  (SLO1) 1:51.07 +4.02    
Run 1 5.46 19.26 27.41 35.17 46.69 55.23 ( 42 ) +2.20  107,275  32,951  86,045   
Run 2 5.45 19.37 27.62 35.49 47.12 55.84 ( 45 ) +1.86  106,772  33,027  85,198   

52 Šetina, Anže  / Urankar, David  (SLO2) 1:53.02 +5.97    
Run 1 5.58 19.53 27.78 35.71 47.48 56.19 ( 52 ) +3.16  105,275  32,258  85,168   
Run 2 5.55 19.63 27.95 35.99 47.96 56.83 ( 54 ) +2.85  103,796  32,376  84,418   

 

 

 


© 2006, 2007 Bob zveza Slovenije