Domov » Tekmovanja » Rezultati » 2008-2009

2008-2009

 

Igls (Avstrija), 1. feb. 2009,

INTERKONTINENTALNI POKAL, ženski, moški skeleton

22 Cesar, Ziva (SLO) Total:
 
    RUN1 5.95 20.45 28.91 36.95 48.89 57.81 (22) +2.32 45.9 82.9   111.9
    RUN2            (0)        

 

18 Setina, Anze (SLO) Total: 1:49.64 +1.92
 
    RUN1 5.19 18.88 26.94 34.68 46.20 54.67 (12) +0.72 48.9 87.0   116.8
    RUN2 5.24 19.04 27.16 34.92 46.43 54.97 (19) +1.24 48.5 86.3  

116.4

Cezana (Italija), 28. jan. 2009,

EVROPSKI POKAL, moški bob dvosed

23 Urankar, David/ Velikanja, Martin (SLO) Total: 59.56 +0.00
 
    RUN1 5.03 18.13 28.16 40.20 51.03 59.56 (23) +2.68 85.7 101.0 121.2 63.7
    RUN2            (0)        

Cezana (Italija), 28. jan. 2009,

EVROPSKI POKAL, ženski bob dvosed

  12 Bratina, Karolina/ Dolinar, Urska (SLO) Total: 2:03.79 +5.99
 
    RUN1 5.77 19.39 29.69 42.11 53.17 1:01.92 (12) +3.03 84.1 98.4 118.8 61.5
    RUN2 5.77 19.53 29.83 42.17 53.16 1:01.87 (12) +2.98 83.7 98.6 120.0 60.9

St. Moritz (švica), 25. jan. 2009,

EVROPSKI POKAL, ženski bob dvosed

 13

Bratina, Karolina/ Dolinar, Urska (SLO) Total: 2:28.30 +8.20
 
    RUN1 6.49 19.59 30.62 44.70 55.53 1:14.33 (13) +3.90       128.893
    RUN2 6.44 19.63 30.96 45.00 55.50 1:13.97 (13) +4.48       130.861

St. Moritz (švica), 24. jan. 2009,

EVROPSKI POKAL, ženski bob dvosed

13

Bratina, Karolina/ Dolinar, Urska (SLO) Total: 2:29.05 +9.02
 
    RUN1 6.44 19.55 30.62 44.68 55.63 1:15.03 (13) +4.66       123.308
    RUN2 6.50 19.62 30.73 44.57 55.24 1:14.02 (13) +4.36       128.617

St. Moritz (švica), 22. jan. 2009,

EVROPSKI POKAL, moški bob dvosed

31 Urankar, David/ Velikanja, Martin (SLO) Total: 1:09.93 +0.75
 
    RUN1 5.62 17.97 28.49 41.78 51.90 1:09.93 (31) +2.64       133.978
    RUN2            (0)        

Königssee (Nemčija), 18. jan. 2009,

MLADINSKO SVETOVNO PRVENSTVO, ženski skeleton

11 Bratina, Karolina/ Dolinar, Urska (SLO) Total: 1:50.54 +7.53
 
    RUN1 5.77 13.18 22.44 37.97 47.90 55.22 (11) +3.98 58.9 105.5 104.7 38.7
    RUN2 5.79 13.27 22.60 38.05 47.94 55.32 (11) +3.55 58.5 106.5 104.6 38.3

Königssee (Nemčija), 16. jan. 2009,

MLADINSKO SVETOVNO PRVENSTVO, moški skeleton

5 Setina, Anze (SLO) Total: 1:38.80 +2.62
 
    RUN1 4.86 11.90 20.99 36.14 45.81 49.54 (7) +1.51 62.2 106.8 108.9 39.8
    RUN2 4.85 11.91 20.98 36.03 45.56 49.26 (4) +1.21 62.0 108.1 110.1 40.0

Igls (Avstrija), 21. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, ženski skeleton

17 Cesar, Ziva (SLO) Total: 58.06 +2.06
 
    RUN1 5.99 20.43 28.87 37.02 49.09 58.06 (17) +2.06 46.1 82.6   111.8
    RUN2            (0)        

Igls (Avstrija), 20. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, ženski skeleton

16 Cesar, Ziva (SLO) Total: 58.39 +1.71
 
    RUN1 5.91 20.36 28.77 36.88 49.12 58.39 (16) +1.71 46.1 83.3   107.4
    RUN2            (0)        

Altenberg (Nemčija), 13. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, ženski skeleton

17 Cesar, Ziva (SLO) Total: 2:12.56 +8.63
 
    RUN1 6.35 25.69 36.72 46.38 55.62 1:06.70 (17) +4.84 100.3 92.9 93.8 44.6
    RUN2 6.37 25.68 36.67 46.29 55.44 1:05.86 (17) +3.79 99.7 93.9 96.7 44.6

Altenberg (Nemčija), 12. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, ženski skeleton

20 Cesar, Ziva (SLO) Total: 2:16.46 +13.94
 
    RUN1 6.40 26.08 37.24 47.17 56.74 1:07.56 (20) +6.05 98.7 89.7 94.0 44.1
    RUN2 6.37 26.19 37.87 48.13 57.87 1:08.90 (20) +7.89 96.2 87.7 92.4 44.7

Igls (Avstrija), 21. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, moški skeleton

13 Setina, Anze (SLO) Total: 55.30 +0.82
 
    RUN1 5.06 18.64 26.84 34.76 46.53 55.30 (13) +0.82 49.6 85.1   113.4
    RUN2            (0)        

  28 Lustrik, Anze (SLO) Total: 56.65 +2.17
 
    RUN1 5.55 19.58 27.79 35.68 47.63 56.65 (28) +2.17 47.6 85.3   111.2
    RUN2            (0)        

39 Cmok, Luka (SLO) Total: 58.79 +4.31
 
    RUN1 5.46 19.46 27.76 36.02 48.95 58.79 (39) +4.31 47.8 84.1   101.2
    RUN2            (0)        

Igls (Avstrija), 20. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, moški skeleton

6 Setina, Anze (SLO) Total: 55.40 +0.58
 
    RUN1 5.12 18.80 26.98 34.90 46.67 55.40 (6) +0.58 49.2 85.3   113.9
    RUN2            (0)        

21 Lustrik, Anze (SLO) Total: 56.47 +1.65
 
    RUN1 5.57 19.63 27.86 35.82 47.67 56.47 (21) +1.65 47.4 84.9   113.8

 

40 Cmok, Luka (SLO) Total: 58.25 +3.43
 
    RUN1 5.49 19.68 28.06 36.26 48.93 58.25 (40) +3.43 47.1 82.9   106.9
    RUN2            (0)        

Altenberg (Nemčija), 13. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, moški skeleton

15 Setina, Anze (SLO) Total: 2:04.46 +5.53
 
    RUN1 5.37 23.55 33.92 43.49 52.64 1:02.86 (20) +3.16 102.1 91.8 98.0 48.2
    RUN2 5.40 23.69 34.12 43.39 51.92 1:01.60 (14) +2.37 102.8 98.6 104.1 48.0

  26 Lustrik, Anze (SLO) Total: 1:04.77 +0.00
 
    RUN1 5.87 24.56 35.29 45.04 54.24 1:04.77 (26) +5.07 100.2 91.7 96.6 46.2
    RUN2            (0)        

Altenberg (Nemčija), 12. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, moški skeleton

  10 Setina, Anze (SLO) Total: 2:01.28 +3.86
 
    RUN1 5.39 23.54 33.88 42.80 51.09 1:00.48 (6) +1.52 106.0 101.7 107.2 47.8
    RUN2 5.37 23.42 33.73 42.71 51.12 1:00.80 (11) +2.34 105.0 101.3 104.0 48.3

Igls (Avstrija), 20. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, moški skeleton

25 Lustrik, Anze (SLO) Total: 1:04.42 +0.00
 
    RUN1 6.01 24.92 35.62 45.09 54.17 1:04.42 (26) +5.46 101.6 93.1 97.3 45.3
    RUN2            (0)        

Winterberg (Nemčija), 7. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, ženski bob dvosed

22 Bratina, Karolina/ Dolinar, Urska (SLO) Total: 1:01.28 +0.00
 
    RUN1 6.19 20.29 31.77 43.46 53.63 1:01.28 (22) +2.23 87.6 91.7 122.3 59.1
    RUN2            (0)        

Winterberg (Nemčija), 6. dec. 2008,

EVROPSKI POKAL, ženski bob dvosed

23 Bratina, Karolina/ Dolinar, Urska (SLO) Total: 1:01.11 +0.00
 
    RUN1 6.14 20.04 31.38 43.00 53.24 1:01.11 (23) +2.77 88.2 92.0 121.6 59.8
    RUN2            (0)        

Igls (Avstrija), 20. nov. 2008,

EVROPSKI POKAL, ženski bob dvosed

28 Bratina, Karolina/ Dolinar, Urska (SLO 1) Total: 57.29 +3.47
 
    RUN1 6.09 20.33 28.54 36.42 48.53 57.29 (28) +3.47 29.5 85.8   103.8
    RUN2            (0)        

Igls (Avstrija), 20. nov. 2008,

EVROPSKI POKAL, moški bob dvosed

41 Urankar, David/ Velikanje, Martin (SLO 1) Total:
 
    RUN1 5.33 18.99 27.14 34.92 46.48 55.11 (41) +2.32 33.7 86.1   106.1
    RUN2            (0)

Igls (Avstrija), 19. nov. 2008,

EVROPSKI POKAL, moški bob

33 Urankar, DavidLazar Matjaž (SLO 1) Total: 54.65 +0.00
 
    RUN1 5.35 19.06 27.18 34.92 46.30 54.65 (33) +2.02 33.6 86.6   109.4
    RUN2            (0)        

Igls (Avstrija), 19. nov. 2008,

EVROPSKI POKAL, moški bob

41

Urankar, David/ Velikanje, Martin (SLO 1) Total: 54.69 +2.07
 
    RUN1 5.31 18.94 27.05 34.79 46.23 54.69 (41) +2.07 33.8 86.7   108.1
    RUN2            (0)  

Igls (Avstrija), 19. nov. 2008,

EVROPSKI POKAL, ženski bob

28

Bratina, Karolina/ Dolinar, Urska (SLO 1) Total: 57.06 +0.00
 
    RUN1 6.07 20.37 28.65 36.58 48.35 57.06 (28) +2.89 29.6 85.1   105.6
    RUN2            (0)      

Igls (Avstrija), 18. nov. 2008,

EVROPSKI POKAL, ženski bob

28 Bratina, Karolina/ Dolinar, Urska (SLO 1) Total: 57.29 +3.47
 
    RUN1 6.09 20.33 28.54 36.42 48.53 57.29 (28) +3.47 29.5 85.8   103.8
    RUN2


© 2006, 2007 Bob zveza Slovenije